Infolinia: 664788766 lub 784900065

WYSYŁKA WE WTORKI I PIĄTKI  DARMOWA DOSTAWA OD 199ZŁ  I  TOTALNA WYPRZEDAŻ

Producenci
Menu
Produkt dnia
PANASONIC EW 0950 2 DYSZE DO IRYGATORA
PANASONIC EW 0950 2 DYSZE DO IRYGATORA
28,50 zł
szt.
CRAYOLA - ZESTAW PODRÓŻNY - BRANSOLETKA PRZYJAŹNI
CRAYOLA - ZESTAW PODRÓŻNY - BRANSOLETKA PRZYJAŹNI
20,00 zł 5,00 zł
szt.
GUM ORTHODONTIC WAX WOSK ORTODONTYCZNY
GUM ORTHODONTIC WAX WOSK ORTODONTYCZNY
12,00 zł 6,99 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.


KLEJE ELMER'S KUPISZ W NASZYM SKLEPIE!!!
KLIKNIJ-->

Bezpieczeństwo

Nasza strona posiada certyfikat SSL
W dzisiejszych czasach informacje są jednymi z najcenniejszych dóbr. Dlatego właśnie ich ochrona powinna być dla nas priorytetowa. Z tą myślą powstał protokół SSL , który pozwala  w bezpieczny i skuteczny sposób szyfrować przesyłane dane między użytkownikiem (np. odwiedzającym stronę www, wysyłającym lub odbierającym pocztę email), a serwerem, na którym znajdują się pobierane bądź do którego wysyłamy cenne dane. 

 • Szyfrowanie danych.
  Pokaż, że bezpieczeństwo to Twój priorytet.
  Certyfikaty SSL pozwalają chronić przesyłane poufne informacje.
 • Poczucie bezpieczeństwa. 
  Zwiększ zaufanie do swojej witryny. 
  Użytkownik korzystający z Twojej strony ma pewność, że przesyłane informacje nie trafią w niepowołane ręce i chętniej dokona zakupów bądź wypełni formularz kontaktowy na Twojej stronie.
 • Wiarygodność.
  Pokaż, że jesteś solidnym partnerem.
  Uzyskując certyfikat potwierdzasz wiarygodność swojej strony www, a w bardziej zaawansowanych certyfikatach także swojej firmy. Dzięki temu możesz pokazać, że Twoja działalność to pewny partner w interesach.
 • Prestiż.
  Pokaż, że szanujesz swoich klientów.
  Dbając o nich online, pokazujesz, że zasady bezpieczeństwa i poufności są dla Ciebie bardzo ważne.
 • Rozpoznawalność marki.
  Rozwijaj pozytywny wizerunek wśród klientów.
  Posiadając certyfikat SSL ukazujesz swoim klientom i partnerom, że jesteś poważnym przedsiębiorcą.

 


 


Bezpieczeństwo płatności

Płatności w naszym sklepie obsługuje firma PayU Sp. z o.o za pomocą portalu payu.pl. Transakcje obsługiwane przez PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

PayU posiada certyfikat Agenta Rozliczeniowego nadany przez Narodowy Bank Polski. Oznacza to, że jest wiarygodną i rzetelną instytucją nadzorowaną przez NBP.

Wszystkie informacje dotyczące kart płatniczych są szyfrowane i niedostępne dla osób trzecich. Jest to możliwe dzięki certyfikatowi PCI, który zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przechowywania danych.

Zakupy z PayU charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że Twoje pieniądze szybko i bezpiecznie dotrą do sklepu w którym robiłeś zakupy. 

Program Ochrony Kupujących

 Z Programu Ochrony Kupujących możesz skorzystać w przypadku, gdy nie otrzymasz zamówionego produktu lub zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie. Dzięki niemu możesz odzyskać nawet do 10 000 PLN!

 

Programem Ochrony Kupujących objęte są wszystkie osoby, które za zakupiony w Internecie towar zapłacą kontem PayU lub też po dokonaniu transakcji, za pomocą podanego linka założą konto PayU. Więcej informacji na stronie www.pok.payu.pl.

 

Międzynarodowy certyfikat PCI DSS

 

Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSSPayment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (VisaMasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych. PayU przeszło pozytywnie audyt bezpieczeństwa i otrzymało międzynarodwy certyfikat PCI DSS.
Obejrzyj certyfikat.

 

PayU - Agent Rozliczeniowy

 

Spółka PayU SA, decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego z dnia 15 czerwca 2007 roku, uzyskała status Agenta Rozliczeniowego i zgodę na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń PayU.PL. Umowy zawierane przez sklepy lub serwisy internetowe z PayU dają gwarancję jasnych procedur rozliczeniowych i zapewniają bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

 

Bezpieczna transmisja danych

 

Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.
Dowiedz się więcej czym są certyfikaty SSL.
Obejrzyj schemat działania SSL.

 

3D-Secure

 

Technologia 3D-Secure, z której korzystamy podczas obsługi płatności, pomaga nam w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl